موفقیت “برگچه” در رویداد

“استارت‌آپ ‌ویکند کشاورزی و سلامت هوشمند”

D:\Hashemi\Personel\GreenHome\مرکز فن‌آوری\unnamed.jpg

پارک علم و فناوری دانشگاه تهران، رویداد استارت آپ ویکند مجازی کشاورزی و سلامت هوشمند را از ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ تا ۴ تیر ۱۴۰۰ به مدت پنج روز به صورت مجازی برگزار نمود.

مراسم گشایش و اختتامیه با حضور رییس پارک علم و فناوری دانشگاه تهران، مدیرعامل صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه تهران، مدیران شتابدهنده‌های پشتیبان رویداد و جمعی از صاحبان ایده به صورت حضوری و مجازی برگزار شد.

http://utstpark.ir/wp-content/uploads/2021/06/0O1A6624-1-1024x1024.jpg

معاون مرکز کارآفرینی و نوآوری پارک علم و فناوری دانشگاه تهران گزارش اجمالی استارت آپ ویکند کشاورزی و سلامت هوشمند را به صورت زیر ارائه نمودند :

از میان ۶۹ تیم ثبت نام کننده، تیم برگچه، به همراه ۱۴ تیم دیگر به مرحله نهایی استارت آپ ویکند کشاورزی و سلامت هوشمند راه یافتند.

در روز اول رویداد کارگاه‌های تیم سازی و بوم مدل کسب وکار، در روز دوم رویداد کارگاه اعتبارسنجی ایده ها و کارگاه نحوه ارائه موثر برگزار شد. از همان ابتدا گروه‌هایی برای تیم‌ها، داورها و منتورها در فضای مجازی شکل گرفت و هماهنگی‌ها از این بستر انجام شد. در روز دوم رویداد علاوه بر برگزاری کارگاه‌ها، کار تیمی بر روی ایده مورد نظربه همراه منتورها برای نهایی شدن ایده اولیه، تکمیل بوم کسب وکار و… نیز صورت گرفت.در روز سوم رویداد نیز به کار تیمی روی بوم، اعتبار سنجی و رسیدن به MVP پرداخته شد و تیم‌ها ارائه آزمایشی خود را اجرا کردند. روز چهارم استارت آپ ویکند تیم‌ها پس از جمع بندی نهایی، برنامه داوری با ارائه تیم‌های شرکت‌کننده برگزار شد.

http://utstpark.ir/wp-content/uploads/2021/06/0O1A6614-1.png

صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه تهران از تعدادی از تیم‌های شرکت کننده حمایت میکند

مدیرعامل صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه تهران به حمایت صندوق از برخی تیمها اشاره کرد و گفت:” واحد سرمایه گذاری صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه تهران در بحث ارائه طرح‌ها حضور داشت و به بررسی طرح‌ها پرداختند. بنا به بررسی ها، تعدادی از طرح‌ها در الویت‌ سرمایه گذاری صندوق قرار گرفت.”

.

http://utstpark.ir/wp-content/uploads/2021/06/0O1A6837.png

تیم برگچه با ایده “کشاورزی شهری در محیط بسته و کوچک” در کنار سه تیم دیگر مورد حمایت صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه تهران قرار گرفت.

موسسه برگچه (Bargcheh) ، در جهت اهداف آموزشی و توسعه ای خود اقدام به تهیه و گردآوری مجموعه ای از مقالات در این زمینه نموده است و امیدواریم مورد توجه و استفاده هم وطنان قرار گیرد. در این مجموعه به تمام سوالات پاسخ داده نخواهد شد، اما مطالب عنوان شده ضمن ارائه اطلاعات اولیه محرکی برای مطالعه و تفکر در این زمینه مهم خواهد بود. لطفا ما را از نظرات خود آگاه سازید.